רבים מאיתנו מגיעים בשלב מסוים בחיים, לרגע הזה שצריך לבחור מטבח. בדרך כלל מדובר בזוג עם או בלי ילדים, שהגיע סוף סוף לרגע שחלם עליו – הקמת בית משותף. ומי האמין שזה יהיה כל כך קשה?
בחירת רצפות וברזים ווילונות ואריחים. ומטבח. יש כל כך הרבה מטבחים, כל כך הרבה יפים, אז איך בוחרים? תצוגות מטבחים מרכזות עבורנו את האפשרויות השונות, כך שאנחנו יכולים לבדוק למה אנחנו מתחברים יותר או פחות, מה מתאים לאופי הבית החדש ועוד.

Autosave-File vom d-lab2/3 der AgfaPhoto GmbH
קשה לבחור מטבח ממבחר מטבחים כל כך גדול. עוד יותר קשה להתאים ארון לחלון לווילון, תנור למדיח, צבע ארון לצבע אריח. לכן חברות מטבחים עורכות מדי שנה בדרך כלל תצוגות בהן הן מציגות מטבחים שהן משווקות. לרוב בזמן התצוגה תוכלו להיוועץ באנשי מקצוע שיעזרו לכם לבחון את מערך השיקולים בבחירת המטבח ולהתאים בהתאם מטבח שעונה על ציפיותיכם. כמובן שתמיד כדאי לזכור שבאופן טבעי מטרת כל חברה היא למכור ולכן תחשבו לפני כן עם עצמכם מה הדרישות והציפיות שלכם.
תערוכות לעיצוב הבית כוללות גם הן אולמות תצוגה של מטבחים, בהן בדרך כלל יש נציגויות של חברות שונות מהתחום. אם אתם בתקופה של עיצוב הבית ושמעתם על תערוכה שכזו, קפצו והתרשמו.

6
זו אמת וזה נכון שהיום אפשר לראות הכול באינטרנט וזה נכון שתמונה שווה אלף מילים וכל לא צריך לזוז הרבה ולהתאמץ. ובכל זאת, מטבחים כמו גם כל דבר אחר, לא ניתן לחוות באותו אופן במדיה ובמציאות. להעביר יד על השיש, לפתוח את הארון, להרגיש את המרחב, להתחבר לצבעים, כל אלה לא יכולים לקרות במרחב הווירטואלי. על כן מומלץ וכדאי לעשות מאמץ וללכת ולראות במו עינכם, ייתכן וזה יהיה אפילו מהנה.


סטודנטים לעיצוב, חובבי אסטטיקה, ואוהבי ערוץ "החיים הטובים", כל אלה ייהנו לראות עיצובים שונים גם אם זמנם לעצב את ביתם שלהם עוד לא הגיע.